TWORZYMY NOWY OBRAZ ŁODZI

HAMMERMED NIERUCHOMOŚCI

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną.

Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy od ponad 20 lat i oddaliśmy blisko 15 000 m2 powierzchni biurowej oraz  9 000 m2 mieszkalno-usługowej. Z pasją i zaangażowaniem przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako developer tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

centrum biznesowe Kopcińskiego

Nowoczesne Biurowce

Wynajmij Nowoczesny, Ekologiczny Obiekt o Wysokim Standardzie

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

Biurowce o wysokim standardzie w centrum miasta

Oferujemy budynki biurowe o najwyższym standardzie. Przywracamy do życia historyczne wille, które udostępniamy do wynajmu naszym usatysfakcjonowanym klientom. Realizujemy oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

nieruchomości komercyjne

Odetchnij spokojem

Komfortowe Mieszkania

Najem Mieszkań o Wysokim Standardzie wpełni wyposażonych

Nieruchomości mieszkaniowe

Lokale mieszkalne pod wynajem

Kamienice przy ul. Kamińskiego to 71 kompletnie wyposażonych lokali o różnej powierzchni od 28,8 m² do 104,9 m². Zlokalizowane w centrum Łodzi, co czyni je idealnym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo w okolicy znajdują się parki i skwery, zwiększając komfort życia.

nieruchomości mieszkaniowe

UNIKATOWE APARTAMENTY

W Centrum Łodzi

Nowoczesna i funkcjonalna forma architektoniczna

PROJEKTY DEWELOPERSKIE

REWOLUCJI 1905 R. NR 69

R69 – ukończony i oddany do użytku projekt deweloperski. Sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w pobliżu Nowego Centrum Łodzi. Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Śródmieście przy ul. Rewolucji 1905 r/69.

Nowoczesna i funkcjonalna forma architektoniczna sąsiaduje z modernistyczną zabudową oraz pięknymi międzywojennymi willami. Inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz starannie dobrane elementy wykończeniowe.

inwestycja R69

siedziba firmy

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną.

Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy od 2001 roku i do 2018 roku oddaliśmy blisko 15 000 m kw. powierzchni biurowej. Z pasją i zaangażowaniem przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.